Pomoc drogowa Niemcy-Polska

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nieprzyjemne zdarzenia na drodze mogą zdarzyć się każdemu, zawsze i… wszędzie. Doszło do kolizji za granicą? A może usterka pojazdu uniemożliwiła Ci dojechanie do granicy w Zgorzelcu? Z uwagi na lokalizację naszej firmy, nie ma żadnego problemu z zorganizowaniem pomocy drogowej Niemcy-Polska. To obsługiwana przez nas od lat trasa, którą dobrze znamy, a dzięki temu optymalizujemy czas oczekiwania i realizacji usługi lawetą czy holowania.

Świadczymy profesjonalne usługi holowania z całych Niemiec do Polski. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej na terenie Niemiec lub lawety, która dostarczy Twój zakupiony pojazd z Niemiec do Polski, jesteśmy gotowi sprostać tym wyzwaniom. Serdecznie zapraszamy do współpracy – pomogliśmy już setkom kierowców!

Holowanie aut z Niemiec do Polski – wsparcie kierowców

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży holowania i pomocy drogowej. Nasi kierowcy są wykwalifikowani i mają niezbędne umiejętności, aby dostarczyć Twój pojazd bezpiecznie do kraju. Holowanie z Niemiec do Polski to usługa, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Naszymi klientami są osoby, które:

  • po zachodniej stronie granicy doświadczyły usterki auta lub brały udział w kolizji drogowej,
  • kupiły nowy samochód i chcą go legalnie przewieźć do ojczyzny.

Świadczymy usługi holowania z każdego zakątka Niemiec do Polski. Niezależnie od tego, gdzie znajdujesz się u naszych zachodnich sąsiadów, możemy Ci pomóc. W dodatku działamy szybko i sprawnie. Zobowiązujemy się do dostarczania Twojego pojazdu w ustalonym terminie.

Nasza flota pojazdów holujących jest wyposażona w najnowocześniejsze sprzęty, co pozwala nam na efektywne i szybkie przemieszczanie się. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo powierzonego nam auta.

Jak zamówić usługę holowania z Niemiec do Polski?

Zamówienie profesjonalnej usługi holowania z Niemiec do Polski jest proste i bezproblemowe. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub zadzwonić na infolinię: +48731152743.

Zespół obsługi klienta jest dostępny całodobowo w trybie 24/7 i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Holowanie z Niemiec do Polski – Gwarancja Twojego Spokoju

Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży po Niemczech i napotykasz problemy drogowe, czy też potrzebujesz przewieźć swój pojazd z Niemiec do Polski, nasza firma jest gotowa, aby Ci pomóc. W ramach świadczonych usług możemy wysłać po Ciebie lawetę, a także zorganizować holowanie. Koniecznie sprawdź dodatkowe usługi, które oferujemy. Wśród nich jest udostępnianie auta zastępczego na czas naprawy Twojego pojazdu. Możesz oddać go do naszego serwisu – a w tym czasie oczekiwać w hotelu, gdzie możemy Cię zakwaterować.

Zadzwoń i porozmawiaj o usłudze holowania z Niemiec do Polski – nasz pracownik dostarczy wszystkich niezbędnych informacji, które pomogą w organizacji przewozu w taki sposób, by jak najmniej Cię angażować czy stresować. Skontaktuj się z nami już dziś!

Nasze usługi:

Pomoc drogowa

Warsztat

Hotel

Auto zastępcze