Nasze usługi:

Pomoc drogowa

Warsztat

Hotel

Auto zastępcze

0 +
Przewiezionych pojazdów
0 +
Zadowolonych klientów
Lat doświadczenia
Pomoc drogowa 24h – Bogatynia

Zakres usług

Pomoc drogowa 24h – Bogatynia

Holowanie

Profesjonalne holowanie pojazdów dostępne 24/7, gwarantujące szybką i skuteczną pomoc w przypadku awarii lub wypadku drogowego.
auto-zastępcze
Pomoc drogowa 24h – Bogatynia

Auto zastępcze

Zapewniamy komfort i mobilność naszych klientów, oferując flotę aut zastępczych, dzięki czemu nawet podczas naprawy czy holowania ich pojazdu, mogą kontynuować podróż bez przerwy. 

Pomoc drogowa 24h – Bogatynia

Mechanik 24/7

Nasz serwis mechaniczny działa przez całą dobę, oferując wsparcie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając szybką i fachową pomoc w naprawie pojazdów! 

pomoc-drogowa
POMOC DROGOWA 24H – Bogatynia

Pomoc drogowa - Bogatynia

Oferujemy profesjonalną pomoc drogową – jako doświadczeni specjaliści doskonale znamy warunki realizacji usług drogowych oraz wymogi stawiane przez różne grupy pojazdów i maszyn. Wiemy jak zrealizować pomoc drogową w sposób kompleksowy i sprawny, niezależnie od typu usterki lub problemu, który napotkał samochód. Pomoc drogową świadczymy na terenie Bogatyni i okolicznych miejscowości – jeśli szukają Państwo solidnego, wykwalifikowanego i doświadczonego kontrahenta to nasza pomoc będzie strzałem w dziesiątkę.

Pomoc drogowa - laweta - holowanie: oferta w Bogatyni

Niesiemy pomoc drogową 24/7 – o każdej porze dnia i nocy. Kierowcy decydujący się na nasze wsparcie zostaną otoczeni całościową opieką – dysponujemy warsztatem samochodowym, hotelem, flotą samochodów zastępczych, które możemy zaoferować w najlepszych w całym regionie stawkach. Niezależnie czy do unieruchomienia z powodu usterki, zdarzenia losowego, kolizji, wypadku – szybko zapakujemy niezbędne do wykorzystania sprzęty i ruszymy w drogę.

Nasza laweta jest cały czas przygotowana do działania, a holowanie wykonują doświadczeni specjaliści, potrafiący zrealizować to zadanie na każdej drodze i w każdych warunkach pogodowych. Holowanie przebiega sprawnie, niezależnie od typu pojazdu wymagającego pomocy. Klienci z Bogatyni mogą pod tym względem liczyć na natychmiastowe działanie, od razu po przyjęciu zlecenia.

Nasza pomoc drogowa: najważniejsze działania

Kierowcy pragnący szybko uporać się z zaistniałą sytuacją mogą dzwonić do nas o każdej porze i w każdy dzień – także w niedziela i święta. Pomagamy w takich sytuacjach jak:

  • unieruchomiony pojazd,
  • kolizja, wypadek drogowy, zdarzenie losowe,
  • ugrzęźnięcie pojazdu w błocie, śniegu, rowie,
  • rozładowany akumulator,
  • awaryjne uruchamianie pojazdu,
  • awaryjne pompowanie paliwa,
  • wymiana koła,
  • holowanie,
  • oraz liczne inne.

Jesteśmy zawsze gotowi nieść pomoc w najkrótszym możliwym czasie, niezależnie od przyczyny, rangi i powagi problemu, który kierowcy pragną rozwiązać. Szybko docieramy do miejsca unieruchomienia pojazdu, podejmujemy niezbędne czynności serwisowe, zabezpieczające i zaradcze, a powierzony nam pojazd przygotowujemy do transportu. Jako pomoc drogowa dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, kadrą pracowników przygotowaną od strony merytorycznej i praktycznej, a także rozbudowanym zapleczem sprzętów, lawet i holowników.

Pomoc drogowa w naszej ofercie - dla Klientów z Bogatyni

Wszystkich kierowców z Bogatyni i okolic zapraszamy do kontaktu – jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych specjalistów od pomocy drogowej, lawet i holowania, a zakres realizowanych usług poszerza się z każdym rokiem. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy, złożenia zlecenia lub uzyskania dodatkowych informacji. Gwarantujemy profesjonalną i najszybszą pomoc drogową w Bogatyni, względem wszelkiego typu samochodów, modeli i roczników.

POMOC DROGOWA 24H – Bogatynia

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami