Nasze usługi:

Pomoc drogowa

Warsztat

Hotel

Auto zastępcze

0 +
Przewiezionych pojazdów
0 +
Zadowolonych klientów
Lat doświadczenia
Pomoc drogowa 24h – Lubań

Zakres usług

Pomoc drogowa 24h – Lubań

Holowanie

Profesjonalne holowanie pojazdów dostępne 24/7, gwarantujące szybką i skuteczną pomoc w przypadku awarii lub wypadku drogowego.
auto-zastępcze
Pomoc drogowa 24h – Lubań

Auto zastępcze

Zapewniamy komfort i mobilność naszych klientów, oferując flotę aut zastępczych, dzięki czemu nawet podczas naprawy czy holowania ich pojazdu, mogą kontynuować podróż bez przerwy. 

Pomoc drogowa 24h – Lubań

Mechanik 24/7

Nasz serwis mechaniczny działa przez całą dobę, oferując wsparcie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając szybką i fachową pomoc w naprawie pojazdów! 

pomoc-drogowa
POMOC DROGOWA 24H – Lubań

Pomoc drogowa - Lubań

Jesteśmy specjalistami od pomocy drogowej, doświadczonymi w obsłudze wszelkich typów pojazdów, niezależnie od zdarzeń losowych, które napotykają. Niesiemy kompleksową i profesjonalną pomoc na terenie Lubania i okolic, obsługując kierowców samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i innych. Usługi w ramach pomocy drogowej realizujemy z zachowaniem wszelkich względów bezpieczeństwa i zasad ruchu drogowego, niezależnie od panujących warunków i pilności otrzymanego zgłoszenia. Jesteśmy gotowi realizować pomoc drogową natychmiast po otrzymaniu kontaktu, zawsze w trosce o dobro i interes naszych Klientów.

Pomoc drogowa - laweta - holowanie: oferta w Lubaniu

Jesteśmy gotowi do działania o każdej porze dnia i nocy – także w niedziele, święta, dni wolne. Klienci sięgający do naszej oferty mogą liczyć na kompleksowe wsparcie od momentu przyjęcia zlecenia, aż po serwis i wykonanie naprawy. W trakcie przyjmowania zlecenia ustalamy niezbędne do wykonania prace oraz potrzebny w tym celu sprzęt. Na miejscu realizujemy wszelkie działania pozwalające na zabezpieczenie pojazdu oraz jego przygotowanie do transportu. Holowanie realizujemy w sposób kontrolowany, zawsze według ustalonego planu i optymalnie wybranej trasy.

Dysponujemy także własnym warsztatem naprawczym, flotą pojazdów zastępczych oraz hotelem. Dzięki temu Klienci zdający się na naszą pomoc drogową zostają otoczeni całościową opieką, pozwalającą zminimalizować dyskomfort wywołany awarią pojazdu. Odbiorcy z Lubania mogą pod tym względem liczyć na najszybsze działanie, natychmiast po przyjęciu zgłoszenia.

Oferta pomocy drogowej: najważniejsze usługi

Wszystkich kierowców napotykających na problemy na trasie w Lubaniu lub okolicach zapraszamy do kontaktu. Niesiemy pomoc drogową w przypadku:

  • samochodów unieruchomionych,
  • wypadków, kolizji, zderzeń,
  • ugrzęźnięcia w podłożu, rowie.
  • awaryjnego otwierania samochodu,
  • awaryjnego tankowania paliwa,
  • rozładowanego akumulatora,
  • wymiany kół i mobilnego serwisu ogumienia,
  • holowania, lawety,
  • oraz wielu innych.

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, gwarantujący pomyślne sfinalizowanie wszelkich zamierzonych prac w najkrótszym możliwym czasie.

Pomoc drogowa w naszej ofercie - dla Klientów z Lubania

Mieszkańcy i osoby przejeżdżające przez Lubań mogą liczyć na naszą natychmiastową pomoc. Jesteśmy jednym z najpopularniejszych specjalistów od pomocy drogowej w regionie, a zakres oferowanych usług obejmuje niemal wszystkie sytuacje awaryjne. Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji, rozpoczęcia współpracy lub otrzymania wyceny Państwa zlecenia.

Wyróżniają nas najlepsze w regionie stawki, najkrótszy czas reakcji oraz pełne wsparcie, niezależnie od typu problemu i wymogów stawianych przez konkretny model samochodu. Czekamy na Państwa zgłoszenie już teraz!

POMOC DROGOWA 24H – Lubań

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami